Komentator je pobjedio,kaze pokoji crveni dres na tribinama,kaze da ga je samo malo udario po nozi,da je Švica u prvom poluvremenu imala samo 70% posjed itd razumjem da neko navija alo ovo nije navijanje vec nerealnost.Ljudi su pobjedili sa pola snage i rezultat je dobar koliko su bili bolji...
Prikaži sve komentare (747)