Dajte ljudi ja ne mogu da vjerujem da vi toliko brijete u glavi kao da smo Argenitina sa Mesijem..jbt Mi smo Bosna i to je to
ne kontam. Zasto ne bi bili bolji od Argentine? Sta tacno nas sprijecava da budemo? Kakav je to mentalitet uopste, kao mi smo Bosna i to je to, kao ono, mi smo nula?
Prikaži sve komentare (702)