jos manje smo ozbiljna drzava ako uzmemo u obzir ko su nam ministri, tako da željeznica i nije najveći problem haha
Nije mogao da spoji 20m pruge 3 mjeseca. A priča o nečemu...Stvarno moras biti Forto da ovako nesto izjavis...
Prikaži sve komentare (29)