kmeri se ponadali ali ipak su zaboravili da smo mi ozbiljna organizacija sa investitorima itd a ne neka kafana sa "strateskim partnerom"
ozbiljna organizacija HAHAHAHAHAHA
Prikaži sve komentare (15)