Dobro rece jednom kolega, ronalda vole i smatraju kao najboljeg samo srednjoskolke i zene koje se loze na malo visocije muskarce, tamnokose... Pravi poznavaoc fudbala/nogometa bez dileme zna da je Messi bolji, ustvari, najbolji svih vremena. I cast nam je prisustvovat ovom periodu dok on igra.
Ja sam slicnog misljenja to jest da Ronalda djeca malena koja tek saznaju za fudbal i kad se radja ljubav prema lopti i to sve traje dok ne shvate kako se igra fudbal i tek onda mogu vidjeti razliku jer je ocigledna. Ronaldo je dobar napadac a Messi je najkompletniji igrac ikada
Nikad on bolji od Maradone,Ronaldinja,Ronalda i Zidana ne može biti. Nikad a možda ni tad. On može biti najbolji samo ovoj geberaciji zadnjih 10 godina.