Englezi ce vjerovatno pokusati da navale od prve minute jer stvarno imaju sirinu u napadu a Bgm su i eksplozivni. S druge strane mislim da je Hrvatska jaca i iskusnija na sredini tako da mislim da ce oni gledati da tu ovladaju i umrtve igru. Nagadjam samo naravno a realno najvise bih volio da bude spektakl jer to su dvije velike fudbalske sile. Komsijama naravno zelim srecu.