VI u SDP-u sa Predsjednikom Nerminom Nikšićem niste vrijedni jednog glasa.
pusti se ti Niksica. Šteta je radio svoj posao i to odlično, to su činjenice.
SDP je zasluzio da im se opet da povjerenje!
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
Prikaži sve komentare (89)