Ta naša himna na violini je bila da ne bi naši navijači mogli pjevat. Katastrofa od himne. Zvučalo je kao posmrtna muzika. Užas! Hrvati to ne bi nikad dozvolili da im urade od himne.
Reci mi da si Bosanac bez da mi kazes da si Bosanac
Prikaži sve komentare (26)