hahahahahah ovo gore od nasih priprema u Medjugorju ocm. Zar nije mogao Niksic iskesirat i ekipa da se obave pripreme u Turskoj kad su vec sredili da igraju i Evropu ba ili Niksic pred kraj mandata i svoje karijere ne zeli vise da baca pare na sport vec zeli da sto vise ugrabi sebi za PeMzije
Prikaži sve komentare (3)