Eto vam ga. Za drzavu se gine, o njoj se ne razmislja hocu-necu !!
Bujrum,živa glava ikad mrtva nikad
a eto nije ginuo kad je igrao za nas, kad smo u najvecim govnima bili nije ginuo jel, frajer je uvijek srcem igrao za repku
PRIKAŽI ODGOVORE (6)
Prikaži sve komentare (117)