"Navedeni radovi bit će realizirani u jednoj od narednih faza projekta, u trenutku koji bude ocijenjen kao tehnički najpovoljniji za kratkotrajnu obustavu saobraćaja, s ciljem minimiziranja zastoja i saobraćajnih gužvi te smanjenja negativnih posljedica po građane." ----
Ovaj odgovor je toliko neprofesionalan, neodgovoran i biazaran da vrijedja sve nas stanovnike Sarajeva! Zar se od tog dijela nije mogao organizovati autobuski prevoz da bi se ti stubovi uklonili skupa sa ostalim radovima? Pa dokle vise vaseg sarlatanstva i pranja para?
Prikaži sve komentare (28)