Pa dobro logično. 1979 su Iranci oteli 66 Amerikanaca iz ambasade i držali ih ko taoce mjesecima. Vi opet imate mnogo bolji tretman od toga i možete slobodno napustiti državu.
1979...
Iran držao taoce i svi se vratili kućama a Israel masakrirao i ranio stotine Američkih mornara na USS Liberty.
Prikaži sve komentare (7)