Pa i Bosna je simpaticna na ovom svjetskom prvenstvu, na levelu reprezentacije Kurasao
Zavist je zlo!
Nikola Tesla, kako je na kaucu ..... pazi se federa !
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (77)