Veliki broj Bosanaca s američkim državljanstvom vratilo se u Bosnu i oni se broje kao amerikanci.Jučer upoznah mlad bračni par.
Napuštaju rođeni Amerikanci druže, ne samo naša dijaspora.
Znam dosta amera koji bjeze iz zrmlje.Amerika je uz pomoc kapica postala oligarhna drzava.
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
Prikaži sve komentare (49)