Sta je ovdje bizarno? Bizarno bi bilo da su povjerovali u tvoju tvrdnju da si polubog u bijelom (kao sto je slucaj u BiH), naklonili se do poda (onako kako trazite u BiH da vam se podilazi) i dali van pacijenta u ruke da sa njim radite sta hocete. Respekt za aviokompaniju i tim koji je bio zaduzen za let.
Bravo! Bas tako.
Prikaži sve komentare (38)