Prije dvije godine su nam pobjede bile porazi 6:0 od Portugala u Zenici i 4:0 od Liksemburga a sad nam je poraz nerješeno protiv domaćina. Ja se ovim iz Sarajeva i Tuzle stvarno ne mogu načuditi. Njima je pobjeda i kad njihovi nametnuti Trojanski Konji prepuste državu Dodiku i Čoviću u ruke.
Domaćina na SVJETSKOM PRVENSTVU, to nisam napisao. Do prije samo 2 godine smo bili jedna od najlošijih reprezentacija Evrope.Nezahvalnu i arogantnu 100ku moramo to svaki dan napominjati
Uopšte nije tužan. Rekao je da je Marokko igrao bolji nogomet. Brutalna ekipa. Naši vezni mogu sada vidjeti kako se igra protiv najveći. Trener ih nabrijao i momci se ne boje ničega i nikoga. Mi od kompleksa ne možemo da dišemo. Nikakvo kretanje, sve nešto sporo i taktički. Jednom se možda i zivotu igra svjetsko. Marokanci su odlučili da to iskoriste.
Bosna i Hercegovina.Više je Hercegovaca nego bosanaca u reprezentaciji,uključujući i trenera.Nemoj nam iskrivljivati državu.Bosna je pokrajina u državi BiH.Isto kao šumadijs u Srbiji.Ili kao Slavonija u Hrvatskoj.Srbiju ne zoveš Šumadijom niti Hrvatsku,SlavonijomTako da znaš.