Romarijo, ne budi tužan..i Bosna je remizirala, život ide dalje.
Prije dvije godine su nam pobjede bile porazi 6:0 od Portugala u Zenici i 4:0 od Liksemburga a sad nam je poraz nerješeno protiv domaćina. Ja se ovim iz Sarajeva i Tuzle stvarno ne mogu načuditi. Njima je pobjeda i kad njihovi nametnuti Trojanski Konji prepuste državu Dodiku i Čoviću u ruke.
Domaćina na SVJETSKOM PRVENSTVU, to nisam napisao. Do prije samo 2 godine smo bili jedna od najlošijih reprezentacija Evrope.Nezahvalnu i arogantnu 100ku moramo to svaki dan napominjati
PRIKAŽI ODGOVORE (4)
Prikaži sve komentare (36)