Nemoj šlajfat,uđi u brak,upri i pravi..Bog nam je to dao..I prije je bilo u kući po 10 članova,pa se smijalo i nije se bilo gladno. Pusti onu priču,plaće male i kako preživjeti.A da je čudno vrijeme za djecu i omladinu,za natalitetjeste.Sve nam to nude kroz bolesne medije i edukaciju..