biti ovoliki ljevičar je postalo dijagnoza zaista, ali sa druge strane šta je rješenje kada je natalitet negativan?
Pa bolje da je manje stanovnika,nego da gledamo slike kao iz Londonskih i Pariških četvrti.
Nemoj šlajfat,uđi u brak,upri i pravi..Bog nam je to dao..I prije je bilo u kući po 10 članova,pa se smijalo i nije se bilo gladno. Pusti onu priču,plaće male i kako preživjeti.A da je čudno vrijeme za djecu i omladinu,za natalitetjeste.Sve nam to nude kroz bolesne medije i edukaciju..
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (15)