Ovo mu je najveci uspjeh u mandatu...od drzavnih para otiso gledat reprezntaciju
jok eto predsjednik nije trebao otici.
Trebo je, ali trebao je i radit svoj posao 4 godine a ne glumit ikebanu
PRIKAŽI ODGOVORE (7)
Prikaži sve komentare (86)