Interesantno samo na americkom nebu se pojavljuju NLO i svjetlosne kugle kao i u Sarajevu sto se ukazao bio Torabi i njegove zelene kornjace sa sedam planeta. Nigdje vise. Samo uz fanatizam ide i mitologija.
Prikaži sve komentare (61)