Prošlo 3 mjeseca i tek sad ga sahranjuju ili barem ono što je ostalo od njega? Jel sahranjuju dugmiće? I ne kontam, gdje vi ovdje vidite ženu da prolazi ispred njegove slike?
Bandera komentira ovako nesto,vjerujem da ce i dugmici od svih nas ostati? Tacno i ja sam za to cuj tri mjeseca a ratno stanje a ovi papu rjesaju ko da ce uskrsnut u miru? Svi smo obicni ljudi sa dugmicima