Vrijedjanam inteligenciju Barba sa tahirom gigovicem.Pa Alajbeg najbolji sjedi na klupi 20 min ga uvodi sramota pa Mahmic treba igrat veznog a Tabakovic i djeko gore nemoze bazdar meda.
Tabaković i Džeko su povrijeđeni
Mozsa gresim ali taj mali je mlad, jako mlad i cini mi se kada se docepa lopte neda nikome loptu!!!
Prikaži sve komentare (104)