Moje skromno mišljenje je da je ključna ipak bila izražena razlika u snazi i kondiciji grača. Vidjelo se da našim igračima nedostaje zraka. U duelima su se znali odbijati od protivnika kao da su od gume. Cijela utakmica je izgledala veoma čudno. Pitam se samo šta bi sa našima bilo da su igrali proriv domaćina u Meksiku na 2.200 nadmorske visine.
Bilo bi 7 komada eto šta bi bilo...protiv svake ozbiljnije ekipe će tako biti...Kanadjani su malo šeprtljavi ali protiv Švice nek nam je Bog na pomoći..nikad mi neće biti jasno kako nas je Barba odveo na SP...čovjek zaista pojma nema