Ja sam shvatila , da bez Srba nebi ni gledala utakmice nase reprezentacije iskreno kod kuce na FTV , da bez Srba se nebi ni radovala golovima nase reprezentacije hvala Jovo
Slazem se, kao bosanac/musliman repka nije ista bez brace srba! drago mi je da je Jovo tu za nas :)
Prikaži sve komentare (500)