Barbarez volim te i cijenim...je li krajnje vrijeme da se ostaviš Tahirovića? Daj pogledaj mu statistiku...ubjedljivo najlošiji igrač na terenu...možda je nekada i bio talenat sada više ni to nije...dokle guranja igrača koji to iz utakmice u utakmicu pokazuje da nije taj nivo...
Prikaži sve komentare (500)