Uf , hvala Bogu toliko me obradovao gol drage Canade. Hvala im od srca, nakon sljedećeg kola Canada i Švica bi mogle imati po 4 boda i u zadnjem kolu remi bez rizika. Oba prolaze , a bh pa, pa.
kako li izgleda dan covjeka koji ne voli zemlju u kojoj je rodjen,jos navecer provodi vrijeme vrijedjajuci tu istu zemlju po klixu,vrlo jedan divan zivor