Toliko sam se radovao golu Canade,da sam se čuo par stotina metara daleko. Hvala Canada, usrećili ste nas. Nakon sljedećeg kola realno Canada i Švica po 4 boda. U zadnjem kolu lagano remi Švice i Canade. Obje prolaze i sve super.
Evo sve kontam kako da ti skrpim sve po spisku a da me klix ne blokira hehe
Mozda vam xhaka pokaze i pokojeg orlića
Prikaži sve komentare (500)