Sport, umjetnost!!! Popustite malo nacionalisti!Dozvoliti sebi malo zivota bez mrznje i politike.Ili du vas Dodici, Covici i Izetbegovici do te mjere zatrovali da bas nikad NIKAD ne mozete biti samo ljudi, susjedi, zemljaci.
Prikaži sve komentare (55)