Ljiljani nisu nasi, to je srbijansko.1377 godine Tvrtko je dobio ljiljane od loze nemanjica iz srbije.Imamo zastavu BiH priznatu od svih drzava, prestanite da masete tudjim ljiljanima.Ne znamo historiju zato nam se svi smiju....
kniCr od muke!
ureK
PRIKAŽI ODGOVORE (4)
Prikaži sve komentare (15)