Navijači Crne Gore na stadionu navijaju za nas.
Crnogorci podrzavaji danas nas, sutra hrvate, onda rusiju i na kraju nato. Ulizuju se svima.
Crnogorci podrzavaju sve narode i nacije. Ne samo nas.
Prikaži sve komentare (15)