očajni potezi Jen ki ja
Pa nije ako su pare kod Amera. Očajan bi bio da su pare kod Iranaca a Ameri insistiraju na naplati.
F60 kako nije. To su tudje pare. Ljudi im povjerili svoj novac na cuvanje i u investicije a oni ga uzeli. To je kradja
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (17)