Hahahahaa, amerika zijanila.... Kako su ovog trampa cionisti isklempali.. Hajde brate da razvalimo iran, svi će ti se diviti, to nije uspio ni Bush ni Biden, ti ćeš to za 3 dana završiti, svi će ti se diviti... 15 minutes lateeuuur..... gubici nezapamćeni....