Pa zar je moguce da nijedan BH kanal nije otkupio prenos, bas je ovo jadna drzava.
Ovo je država Bosna i Hercegovina... Nekome svetinja ;) i da ti više nije palo na pamet da kažeš da je jadna...
Jadna je blago receno a drzava ce biti kada je budu svi gradjani osjecali kao svoju i naravno kada ne bude OHRa i visokog predstavnika.
Prikaži sve komentare (108)