Ova reprezentacija Juzne Afrike je u rangu Stupcanice. Kako su se kvalifikovali, bog sami zna. Sto je jos gore, Mexico koji je uvijek bio ozbiljan tim je trebao dati barem tri, cetri gola protiv ovakve ekipe.
Polako majstore, igraju prvu utakmicu i to protiv domacina koji je jaci i igra pred 80 hiljada ljudi. Odigrali su korektno za svoje mogucnosti. Nadam se da ce izvuci x.