je li svako sad dobija arene besplatno za nase utakmice ili?
Prenosi se na obicnoj areno ne na premijum
Da, svi mogu gledati, a ne samo oni sa premijum paketom. I opet ne valja Vučić, koji je Bog i batina što se tiče Arena, koju drže njegovi halfovi :-)
Prikaži sve komentare (139)