Treba se malo spustiti ipak, mnogim igračima je ovo prvi put da igraju neko bitno takmičenje. Naravno da svi volimo tim ali treba malo biti realan, odvaditi, spustiti se, pa pametno igrati i dokle se dođe. Ovo dizanje u nebesa nas može koštati svega, već viđeno :)
jeste naporni sa tim izrazom 'spustit' neka euforije, sa svakim mozemo igrat bez straha
Evo meni se digao, treba spustiti. Druže, imal te?
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Prikaži sve komentare (26)