Kakva je ovo priča da se Amerika brani a oni agresori,pa zar smo toliko glupi
A kad subsrbiju tukli i polozaje tzv vrs tad je bilo ok?
I tebi, i srbiji, i gtrsu redom...
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (32)