I tata bi sine... realnost je da smo upali u masinu samo zato sto prosirise broj reprezentacija inace bi zavrsili kao i svaki put do sada. Naravno da se radujem i da se nadam da ce nas neko cudo odvesti do cetvrt finala ili bogu sa molim dalje ali realnost ne govori tako. Tu je najmanje sporta a sve ostalo je biznis. Otkud Ameri u fudbalu a evo kod njih se odrzava SP? Iduci put ce to biti u Izraelu ili tamo ko je ulozio vise novca koji ce mu se vratiti visestruko.
Sta pricas ti druze. Eto prosirilo se svjetsko pa Italije opet nema, nema Nigerije, Ukrajine, Madjarske itd. Potcjenjujete vlastiti uspjeh , kao da slušate onog Maria od neki dan sto prica gluposti, ali on to svjesno radi. Ameri su prvo svjetsko organizirali 94 godine, dakle nije im prvi put.Sljedece sp ti je u Spaniji, Portugalu i Maroku.
Sta pricas ti druze. Eto prosirilo se svjetsko pa Italije opet nema, nema Nigerije, Ukrajine, Madjarske itd. Potcjenjujete vlastiti uspjeh , kao da slušate onog Maria od neki dan sto prica neke nebuloze, ali on to svjesno radi. Ameri su prvo svjetsko organizirali 94 godine, dakle nije im prvi put.Sljedece sp ti je u Spaniji, Portugalu i Maroku.
Cinjenica je da smo losi i da se patimo sa svima ali ne kenjaj previse samo mi objasni na koji nacin smo mi to upali olaksavajuci upali ? Bili drugi u grupi ( i prije je drugi isao u baraz nista novo) a cak smo i tezim putem jer prije si jednu ekipu dobijao u barazu sad dvije moras proci.