b013šnyo navija za Hamas. US ambasada na potezu. Mirna disol je najbolja solucija.
mirno ne postoji,a ti ajd probaj bgt
I šta kad bi se desila ta disolucija? Ne vole vas zapadno, a one druge istočno. I za jedne i za druge normalne H i S, bvi ste došlje koje im kvare ambijent. Donosite druge običaje, (ne)kulturu i oni vas ne žele...
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (41)