Šta ovi britanci trpe stvarno bi se zacudio da ne iznjedre neke nove nazi pokrete.
Da, baš mi ih je žao, pljačkali su stoljećima te iste ljude koji bježe iz istih tih opustošenih zemalja
S obzirom da su kolonijalizovali pola svijeta a i danas kradu tudje resurse, ovo je sve karma
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (46)