Vlada FBiH zakonski krenula i u pljačku privatnog vlasništva. Nakon što su nas zadužili za 6 milijardi i sve potrošili sada su krenuli otimati.
Jedini izlaz i spas za radnike. Vlada je predlozila jedinu mogucu odluku i takva odluka ce im donijeti plus sigurno. To tebe najvise handri, nije tebi i takvuma do radnika zeljezare i njihovih porodica.
@0067, Željezara je ponudila izlaz i za radnike i za vladu. Pinudila je vladi da pokrene integralnu proizvodnju bez naknade vlasniku, da sačuva radnike i možda uposli i neke nove, plus se sadašnji vlasnik obaveza obezbjediti sirovinu za 3 mjeseca i zamisli VLADA ODBILA.Cilj je jasan, nakon 6 milijardi kredita koje je uzela ova vlada, sada se nada da će oteti zemljište i pogone te ih prodati jer su kreditne pare pročerdali!
Prikaži sve komentare (66)