Lijepo za vidjeti makar i ne bilo nista od toga
Prijatelju,ako se promijeni vlast u SAD-u onda se može konkretnije djelovati,nas cilj treba da bude da očuvamo našu zemlju,sad je trenutno njihovo zlatno doba,a kad dođe naše onda trebamo biti pametniji a ne voditi politiku popuštanja.
Prikaži sve komentare (47)