ukidanjem Predsjednice Vijeća Ministara ukidaš BiH i predaješ je srbiji - daj dozovite se ljudi pameti, Dejton je Bog i batina, Federacija naša domovina, zaboravite već jednom one austro-ugarske Kalajeve bajke o trokut Bosni, i zaboravite Brozove laži o bratstvu i jedinstvu
Bolan informiraj se malo: u svakoj NORMALNOJ zemlji imaš 1.Predsjednika, 2.Vladu i 3.Parlament sa svojim separatnim dužnostima i ovlastima. Kod nas je Predsjedništvo koje uglavnom glumi fikusa, ali to nema nikakve veze sa radom Vlade ili dvodomnog Parlamenta!