Sada će doći oni iz Tuzle, Zenice, Bihaća ili nekog drugog mjesta reći jako svi rade a Sarajevo se gradi i da oni samo uplaćuju porez. A stvarnost je da Sarajevo sve ostale nosi, najviše poreza uplati, najviše novca obrne.
Sarajevo više uplati poreza skoro kao cijela federacija
sarajevo ostale nosi?zbog tih turista su cijene u sarajevu ko u Minhenu, normalnim ljudima sarajlijama je kafa postala luksuz u elitnim dijelovima grada a da ne pricam o penzionerima
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
Prikaži sve komentare (85)