realno niko od bosnjaka ne ide u RS nit je dozivljava kao dio BiH
Reci to ljudima koji su protjerani s ognjista i ciji najmiliji su ubijeni na kucnom pragu! Sve je to BiH, bila i bit ce!
Pa tesko je dozivljavaju I nemuslimani, da znas. Ali, vidi nedeljom kolone auta na Dobrinji, pa ćeš nešto i saznati.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (140)