Niste u stanju da vodite kucni savjet u haustoru, a ne drzavu!Sta smo mi Bogu zgrijesili
Tačno..sve na sitno uz pomoć amidića i dajdića.Samo neka bošnjo ima materijal za priču a o dugoročnim posljedicama neka razmišljaju drugi.I onda se pitate što bjeimo od vas.Dugovala je prvo FBiH što niste to riješili npr.
gooUser1581683002, VIahu, na steanu amiđići i dajđići, al de ti ipak bježi od nas. Idite što dalje odavde.
Prikaži sve komentare (85)