Ja bi uveo ko hoce da plaća napravio bi mu rampu na parking mjestu da mu je uvijek slobodno, i nek bude parking mjesto 30KM, ko neće nek se snalazi i nek ga policija kaznjava kad bude nepropisan, ko nema 30KM odnosno 1KM po danu da izdvoji za parking za svoje auto onda nek ga proda...
To što ti tržiš ima i sada samo je puno skuplje od 30 km.Za 30 km ovi ti nude mjesečni parking na tvom lokalnom parkingu ako ima slobodnog prostora.Mjesto ti nije zagarantovano.