Nek se i ovo napokon riješi,pa makar i na ovaj način. Na Grbavici se nema gdje parirati i to radi onih koji tu parkiraju pa odu na posao ili u kafane. Svi ba da idu autom ali niko ne zeli da plati parking.
Prikaži sve komentare (125)