Nije prvi put, Santos, Hodzic, Amoah itd puno je bilo trazenih igrača ali od Bekrica pa nadalje sve neznalice, amateri... Imali su ponude za Muftu kad je bio na vrhuncu
Opet ponavljam momku je istekao ugoovr, htjeli su mu produžiti ali se i on već zasitio, pogotovo nakon ove sezone gdje su mu svi psovali sve živo jer eto loš je igrac, kakav on, loše brani itd...