Cinjenica je da ima ljudi koji zloupotrebljavaju bolovanje, po meni ne moze ti jedan te isti doktor dati bolovanje vise od dva puta. Takodjer bi dobro bilo imati evidenciju koliko pojedini doktori daju bolovanje
I treba samo bolovanje ... ionako nas olacaju za pola tih sati
Ma ljudi moji ko zloupotrebljava svi su u kreditima od privatnih do državnih firmi ako si na bolovanju 7 dana 300KM ti odbiju
Prikaži sve komentare (93)